Jachty żaglowe Hornet 29

Czarter jachtów na Mazurach – Wrota Mazur Pisz

Portem macierzystym są Wrota Mazur w Piszu. Idealne miejsce na rozpoczęcie eksploracji szlaku WJM. Kochanowski Yachting to również wypożyczalnia sprzętu wodnego w Olsztynie.

O JACHTACH HORNET 29

Nowoczesny i bardzo komfortowe jachty żaglowe Hornet 29. Jacht Hornet 29 wyróżnia się szerokimi półpokładami komunikacyjnymi od dziobu do rufy. Ważną cechą tego jachtu jest dobra widoczność przez sterującego jak i załogę. Możliwe jest to dzięki płaskiej kabinie i obniżonym elementom wyposażenia jachtu takich jak: luki, rolki zwrotne, fały, itp. Wygodny kokpit. Szeroka zejściówka ułatwia nam wnoszenie bagaży do jachtu. Wewnątrz jachtu Hornet 29 znajduje się obszerna mesa wysokość 185 cm, wysoki kambuz 90cm z ceramiczną płytą gazową i dwie długie kanapy 190cm. Kabiny rufowe podzielone są symetrycznie, szerokość jednej to 130cm. Wszystkie nasze jachty są doskonale przygotowane do czarteru. Zależy nam na uśmiechu i zadowoleniu każdego klienta. Portem macierzystym naszych jachtów są Wrota Mazur w Piszu. Proponujemy Państwu również usługę tzw. czarteru ONE WAY . Ponadto zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych na szlaku WJM. Zapytaj o wolny termin korzystając z formularzu kontaktowego.

Dane techniczne
WYPOSAŻENIE JACHTÓW
O FIRMIE

Ilość osób :9

Układ koi : 6+3

Długość calkowita : 8,70m

Szerokość całkowita : 3,10m

Zanurzenie max : 1,84m

Zanurzenie min : 0,40m

Wysokośc w kabinie : 1,84m

Powierzchnia żagli : 43m3

Typ miecza : obrotowy

Typ steru : na pawęży + rumpel

Silnik : HONDA 15KM – jacht AQUAHOLIC

Pozostałe Hornety YAMAHA 10KM

ster strumieniowy

kabestan elektryczny ( obsługuje kładzenie masztu, miecz, fał grota )

ogrzewanie

ciepła woda

echosonda

instalacja 12 i 230V

silnik zaburtowy z manetką

lodówka

TV + DVD,

CD/MP3

drewno teakowe na pokładzie

grot na pełzaczach

patent do stawiania masztu

szprycbudatent

przeciwdeszczowy

prysznic zewnętrzny

pełne wyposażenie kambuza oraz ratunkowe

Mieszkamy na Mazurach. Starannie przygotowujemy jachty do każdego czarteru. Jesteśmy małą rodzinną firmą, której zależy na uśmiechu każdego klienta. W naszej flocie znajdziesz nowoczesne i bezpieczne jachty żaglowe Hornet 29 sprawdzone na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Portem macierzystym są Wrota Mazur w Piszu. Idealne miejsce na rozpoczęcie eksploracji szlaku WJM.